Close

KASAHSTAN

KASAHSTANI REISIKIRJELDUS

Galerii

KASAHSTANI REISIKIRJELDUS

 1. Õhtul väljub lennuk Tallinn-Varssav-Astana.
 2. Hommikul maandume Astanas ning päeva veedame linnas. Näeme tõeliselt „ulmelisi“ ehitisi, mis on kerkinud kõigest kahekümne aasta jooksul. Õhtul alustame rongisõitu Almaty suunas ning öö veedame lux kupeedes.
 3. Hommikul saabume Almatysse ning alustame autosõitu meie majutuskohta, mis asub 280 km kaugusel, mägede jalamil. Tegemist on kodumajutusega ning lisaks ööbimisele pakutakse ka kolm korda päevas süüa. Vahepeatuse teeme Sharyni Canyonis, mis on kuulus üle maailma.
 4. Pärast hommikusööki tutvume oma hobustega ning võtame ette ratsamatka mägede vahel. Teekonna pikkuseks on umbes 10 km. Lõunapausi teeme ühes mägitalus, kus saab maitsta ka kohalikku rüübet kumõssi.
 5. Autoreis Kaindy järve äärde. Järv asub 2000 m kõrgusel merepinnast ning on tekkinud maanihete tulemusena. Järvega tutvumiseks tuleb loomulikult ka natukene jalgsi matkata. Pärast järvega tutvumist sõidame autoga mäetippu, et seda loodusimet ka ülevalt vaadelda.
 6. Hommikul sõidame autoga Kolsai järvede äärde, mis asuvad 1700-2650 meetri kõrgusel merepinnast. Esimese järve ääres ootavad meid hobused ning alustame ratsamatka teise järve suunas. Kolmanda järve äärde meid kahjuks ei lubata, sest see asub piiritsoonis. Seekord tuleb hobuste seljas läbida kokku umbes 20 km ning ületada tuleb ka mäeharju.
 7. Hommikul alustame autosõitu Almaty suunas, vahepeatuse teeme Bartogay jõe ääres, et saada tõeline adrenaliini süst raftingust. Tegemist on väga kiirevoolulise mägijõega ning kuivaksjäämine on välistatud. Õhtuks jõuame Almaty hotelli.
 8. Päev kunagises Kasahstani pealinnas. Sõidame õhutrammiga telemasti jalamile, külastame linna südames asuvat rahvusparki ning loomulikult ka meeletult suurt turgu. Öö veedame hotellis.
 1. Hommikul alustame lendu Tallinna suunas ning õhtuks oleme kodus.

Hind sisaldab:

 • lennupiletid, rongipiletid, kulutused taksodele ja autodele
 • majutused koos toitlustusega
 • ratsahobuste rent koos giidiga
 • kohalikud turismimaksud
 • rafting 2 sõitu

Grupi suuruseks on 6 inimest + reisisaatja.

Reisi hind: 1100 eurot/inimene.

Reisi kuupäevad: 01.08 – 09.08.2019

Info: info@reheturismitalu.ee Tel. +372 56678949

Nimi

E-mail

Teade