Close

Majutus ja Meelelahutus

Kahekohaline tuba

Kaks kahekohalist tuba asuvad peamaja teisel korrusel. Toas on kaks ühekohalist voodit. Mõlemad toad on varustatud TV, külmiku, WC ja dussiruumiga. Tasuta WiFi.

Kolmekohaline tuba

Tuba koos rõduga asub sauna teisel korrusel. Toas on kolm ühekohalist voodit. WC ja pesemisvõimalus asuvad esimesel korrusel.

Maja “Piret”

Kahekorruseline puhkemaja. Esimesel korrusel asuvad puhketuba, väike kööginurk,  WC, duśś ja saun. Teisel korrusel  2 kahekohalist magamistuba. Majas on külmik, TV ja tasuta WiFi.

Maja „Getter“

Väike kahekorruseline puhkemaja. Esimesel korrusel puhketuba, täisvarustusega köök, WC, duss. Puhketoas lahtikäiv diivan. Teisel korrusel kaks ühendatud magamistuba, kus kokku 4 ühekohalist voodit. Majas on külmik, TV ja tasuta WiFi.

Kämping

Neljakohalises kämpingus on kaks narivoodit. WC ja pesemisvõimalus asuvad vahetus läheduses olevas saunas.

Saun

Saun koos väikese kaminasaaliga asub tiigi kaldal. Saun mahutab kuni 8 inimest.

Kaminasaal

Kaminasaal mahutab umbes 25 inimest. Lisaks saab kaminasaali suurendada avatud rõduga, kuhu mahub umbes 20 inimest. Saalis toimub ka toitlustamine. Pakume nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusööki.

Vaba aeg

Vabaaja veetmiseks on meil järgmised väljakud: võrkpall/indiaca, inglise kroket, petang, sulgpall ja discgolf. Väljakute kasutamine on tasuta.

Grillimiskohad

    Nimi

    E-mail

    Teade