Close

Baikal

Meie reisid algavad külast Novy Uoyan, Burjaatia, Siber. Sihtpunkti saab rongiga, autoga, lennukiga, suvel ka Irkutskist laevaga. Vajadusel transfeer Nizneangarsk – Novy Uoyan – Nizneangarsk . Vali sulle huvipakkuvad reisid ning me teeme sulle personaalse pakkumise. Kõik reisid sisaldavad majutust, toitlustust kui ka vajalikku varustust. Soovikorral broneerime sulle ka vajalikud lennu-, rongi- või laevapiletid, olenemata teekonna alguspunktist.

KARUJAHT SIBERIS, 6 päeva.

KARUJAHT SIBERIS, 6 päeva.

Peamised kütitavad ulukid on karu, maral ning põhjapõder

Trofeed läbivad esmase töötluse ning saadetakse Euroopasse. Varahommikul sõidame jahipiirkonda, kas Angara deltasse või mägedesse, kus veedame järgmised viis ööd. Teekonna vältel on võimalik harrastada linnujahti ja ka kalapüüki. Olenevalt kütitavatest ulukitest kasutame kas hiilimis- või varitsusjahti. Kuuenda päeva õhtuks naaseme tagasi külla, kus veedame ka öö. [/read]

PAADIREIS HOBUSEFARMI, 2 päeva.

PAADIREIS HOBUSEFARMI, 2 päeva.

Hommikul asume mootorpaatidega teele farmi suunas, mis asub külast umbes 30km kaugusel, Angara jõe deltas asuval saarel. Päev möödub kalastades ning õhtusöögiks saab olema karu- või hirveliha. Loomulikult külastame ka Siberi sauna, mis asub otse jõekaldal. Saarel puudub elekter, internet, telefoniühendus ning inimasustus. Järgmise päeva õhtuks naaseme tagasi külla, kus veedame ka öö.

MATK PÕHJAPÕDRAFARMI, 5 päeva.

MATK PÕHJAPÕDRAFARMI, 5 päeva.

Varahommikul asume autodega teele farmi suunas, mis asub mägedes. Selleks kasutame kullakaevandusse viivat väikest metsateed, mille läbimiseks kulub umbes 4 tundi. Seejärel ootab meid ees umbes 5 km jalgsimatka mägede vahel, kohati tuleb ületada ka soist ala. Meie teejuhiks on üks vähestest allesjäänud evengidest ning pakikandjateks farmist toodud põhjapõdrad. Pärast paaritunnist matka jõuame imeilusa mägijärveni. Edasi liigume juba mootorpaadiga ning jõuame järve teisel kaldal asuvasse metsaonni. Siin veedame oma esimese öö ning kindlasti kasutame ka järve kaldal asuvat Siberi sauna. Järgmise päeva ennelõunal jätkame jalgsimatka oma sihtkoha poole, seekord umbes 7 km. Farm asub mägijõe kaldal, siin veedame kaks ööd. Kogu teekonna vältel puudub internet, telefoniühendus ning inimasustus. Tagasitee külla kulgeb vastupidises järjestuses.

VEOAUTO SAFARI MÄGEDES

VEOAUTO SAFARI MÄGEDES, 4 päeva

Varahommiku asume teele mägede suunas, kus algab meie safari. Edasine teekond kulgeb mööda olematut teed, sageli tuleb kasutada ka jõesänge. Meie liikumiskiiruseks on 3-4 km/h ning ohtlikes kohtades tuleb tihti ka autost väljuda. Ööbimiseks kasutame telke või oma veoautot, kuhu on ehitatud neljakohaline väike magamiskoht. Mägijõgedest püüame kala ning toit valmib lõkkel. Kogu teekonna vältel puudub internet, telefoniühendus ning inimasustus.

REIS OLHONI SAARELE, 3 päeva.

REIS OLHONI SAARELE, 3 päeva.

Varahommikul sõidame autoga Nizneangarski ning sealt edasi kiirlaevaga Olhoni saarele. Sisuliselt läbime kogu Baikali järve põhjast-lõunasse. Olhoni sadamas ootab meid takso, mis viib meid saare keskuses asuvasse väikesesse hotelli. Järgmisel päeval toimub ringreis saarel koos kohaliku giidiga ning öö möödame taas hotellis. Kolmanda päeva pärastlõunal sõidame kiirlaevaga tagasi Nizneangarski ning sealt edasi autoga Novy Uoyani.

JALGSIMATK TUNDRAS, 3 päeva.

JALGSIMATK TUNDRAS, 3 päeva.

Hommikul sõidame autoga eelmäestikku ning alustame tõusu sihtkoha suunas, mis asub 1900 m kõrgusel. Teerajaks kasutame nii jõesänge kui ka metsaradasid. Päeva jooksul ületame mäealuse jõe, mille kohinat saame ka nautida. Umbes poolel teel paneme püsti laagri ning öö möödub telkides. Teise päeva õhtuks jõuame platoole, kust avaneb imeilus vaade. Taas laager ning öö telkides. Kolmandal päeval laskume ning auto viib meid tagasi külla. Kogu teekonna vältel saab imetleda tundra ilu.

JALGSIMATK KANJONI, 5 päeva.

JALGSIMATK KANJONI, 5 päeva.

Hommikul sõidame autoga eelmäestikku ning alustame tõusu sihtkoha suunas, mis asub 2000 m kõrgusel. Teerajaks kasutame jõesängi ning õhtuks jõuame kanjoni lähedusse. Siin seame üles ka oma laagri. Teisel päeval ronime kanjoni otsa, et seda ka ülevalt poolt imetleda. Teekond jätkub kuni koskede kaskaadini, siin veedame ka öö. Kolmandal päeval matkame maalilise mägijärveni, püstitame laagri ning naudime kogu seda looduse ilu. Neljandal päeval laskume tagasi kanjoni juurde ning veedame siin taas öö. Viiendal päeval laskume tagasi auto juurde ning suundume külla.

    Nimi

    E-mail

    Teade