Close

KASAHSTAN

Galerii

KASAHSTANI REISIKIRJELDUS

 1. Õhtul väljub lennuk Tallinn-Riia-Almaty.
 2. Hommikul maandume Almatys ning alustame autosõitu meie majutuskohta, mis asub 280 km kaugusel, mägede jalamil. Tegemist on kodumajutusega ning lisaks ööbimisele pakutakse ka kolm korda päevas süüa. Vahepeatuse teeme Sharyni Canyonis, mis on kuulus üle maailma.
 3. Pärast hommikusööki tutvume oma hobustega ning võtame ette ratsamatka mägede vahel. Teekonna pikkuseks on umbes 10 km. Lõunapausi teeme ühes mägitalus, kus saab maitsta ka kohalikku rüübet kumõssi.
 4. Hommikul stardime „off road“ safarile. Päev möödub mägedes, mööda olematuid teid. Õhtul valime endale sobiva ööbimiskoha ning püstitame laagri. Lõkkel valmib õhtusöök, ööbime telkides.
 5. Hommikul jätkame mägede vahel seiklemist ning õhtuks jõuame tagasi oma kodumajutusse. Kindlasti proovime mägijõgedest püüda kala ning julgemad saavad ka supelda.
 6. Hommikul sõidame autoga Kolsai järvede äärde, mis asuvad 1700-2650 meetri kõrgusel merepinnast. Esimese järve ääres ootavad meid hobused ning alustame ratsamatka teise järve suunas. Kolmanda järve äärde meid kahjuks ei lubata, sest see asub piiritsoonis. Seekord tuleb hobuste seljas läbida kokku umbes 25 km ning ületada tuleb ka mäeharju.
 7. Jalgsimatk koos giidiga mägedes.
 8. Hommikul alustame autosõitu Almaty suunas, vahepeatuse teeme Bartogay jõe ääres, et saada tõeline adrenaliini süst raftingust. Tegemist on väga kiirevoolulise mägijõega ning kuivaksjäämine on välistatud. Pärastlõunal jõuame Almaty hotelli. Õhtupoolik jääb tutvumiseks selle linnaga.
 1. Hommikul alustame lendu Tallinna suunas ning õhtuks oleme kodus.

Hind sisaldab:

lennupiletid, kulutused taksodele ja autodele

majutused koos toitlustusega

ratsahobuste rent koos giidiga

kohalikud turismimaksud

rafting 2 sõitu

Grupi suuruseks on 6 inimest + reisisaatja.

Reisi hind: 1100 eurot/inimene.

Reisi pikkus 9 päeva.

Info: info@reheturismitalu.ee Tel. +372 56678949

  Nimi

  E-mail

  Teade